Kontakt

Dane kontaktowe i dojazd

Biuro Rachunkowe EM-KA Sp. z o. o.

ul. Fryderyka Chopina 35/7
71-450 Szczecin

tel. 502-336-259

e-maile:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 • Księgowość w Szczecinie pomoc rachunkowa

  Księgowość (buchalteria) jest elementem, który składa się na rachunkowość. Stanowi część rejestracyjną tejże dziedziny. Polega ona na rejestrowaniu w ujęciu pieniężnym, a czasem ilościowym zdarzeń gospodarczych. Jest to ważna czynność dla wszystkich przedsiębiorców.

  Wszystkie te zmiany muszą być w odpowiedni sposób udokumentowane, gdyż prowadzą do zmian w majątku jednostki gospodarującej i źródeł jego finansowania. Prowadzenie księgowości to obowiązek przedsiębiorcy. My pomożemy załatwić wszelkie formalności.

 • Biuro rachunkowe na szczecińskim rynku

  Biuro Rachunkowe EM-KA od wielu lat świadczy usługi związane z księgowością na lokalnym rynku. Pomagamy przedsiębiorcom prowadzić dokumentację i rozliczać się z uzyskanych dochodów. Świadczymy usługi firmom o różnej wielkości.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szereg form księgowości. Zależnie od specyfiki i charakteru prowadzonej działalności możemy wyróżnić takie formy jak księgi rachunkowe, KPiR, ryczałt, karta podatkowa. Wszystkie prowadzone w sposób rzetelny i zgodny z wymogami prawnymi.

 • Prowadzenie księgowości przez specjalistów

  Zlecając naszej Firmie sprawowanie opieki nad księgowością i wszystkim co z tą dziedziną związane, zapewniają sobie Państwo gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. Wystarczy skontaktować się z nami. Zapraszamy do zakładki Kontakt.

  Od lat świadczymy usługi związane z prowadzeniem księgowości. Nabraliśmy niezbędnego doświadczenia i dobrze orientujemy się w potrzebach podmiotów gospodarczych. Dzięki temu, możemy kompleksowo wypełniać powierzone nam zadania. Przykładamy wysoką wagę do jakości naszych usług.

 • Rozliczanie projektów unijnych Szczecin

  Jeżeli korzystaliście Państwo z pomocy finansowanej ze środków Unii Europejskiej, to z pewnością zastanawiacie się jak się z nich rozliczyć. Zwracając się do Biura Rachunkowego EM-KA pozbędziecie się problemu. Tego typu czynności warto zostawić specjalistom.

  Zlecając nam usługę rozliczenia się z funduszy unijnych, możecie być Państwo pewni, że wszystkie formalności zostaną wykonane uczciwie i w zgodzie z ustalonym terminem. Cała usługa w konkurencyjnych dla innych biur rachunkowych cenach.

 • Usługi księgowe w rejonie miasta Szczecina

  Biuro Rachunkowe EM-KA zajmuje się szeroko pojętymi usługami dotyczącymi księgowości. W naszej Firmie mogą Państwo skorzystać z różnych form prowadzenia dokumentacji Waszego biznesu. Z naszą pomocą rachunkowość nie będzie straszna.

  W naszej Firmie pracują doświadczone księgowe. Ich wiedza i umiejętności są pomocne przy załatwianiu formalności, na które wielu przedsiębiorców nie ma czasu. Pozbądźcie się problemu, zlećcie Waszą księgowość profesjonalistom.

 • Księgowość dla firm Szczecin

  Biuro rachunkowe EM-KA proponuje Klientom z miasta i okolic profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe. Oferujemy pomoc firmom zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i mniejszym firmom. Wszystko dla przedsiębiorców.

  Podejmiemy się prowadzenia księgowości, monitorowania dochodów, rozliczania się z nich, oraz wiele innych form dotyczących tej dziedziny. Nasze księgowe przygotują potrzebne Państwu dokumenty z wymaganą starannością. Nasze usługi w atrakcyjnej cenie.

 • Księgowa Szczecin doświadczona w rachunkowości

  Księgowa ze Szczecina Monika Sokołowska zaprasza do zaznajomienia się z ofertą swojego Biura Rachunkowego EM-KA. W Firmie tej znajdziecie Państwo liczną ofertę usług związanych z rachunkami. Profesjonalnie prowadzimy dokumentację różnorodnych podmiotów gospodarczych.

  Doświadczona księgowa zaprasza osoby prowadzące własną działalność gospodarczą do skorzystania z oferty Biura. Wyręczamy naszych Klientów we wszystkich formalnościach związanych z rachunkowością. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Prowadzenie księgowości

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje prowadzenie różnorodnych form księgowości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Rozliczenia kadrowo-płacowe

W Biurze Rachunkowym EM-KA możecie Państwo skorzystać z usług doświadczonych księgowych zajmujących się kadrami i płacami.

Pozostałe usługi

Prowadzimy obsługę rozliczeń projektów unijnych, rozliczamy PIT i opłaty środowiskowe oraz pomagamy założyć działalność gospodarczą.