Kadry i płace

Prowadzimy Usługi związane ze sprawami kadr i płac

W Biurze  Rachunkowym EM-KA  mogą Państwo zlecić profesjonalne prowadzenie kadr i płac. Zawodowi księgowi poprowadzą te sprawy w Państwa firmie, tak abyście nie musieli się już o to martwić. Nasza oferta w głównej mierze jest skierowana do firm - zarówno dużych przedsiębiorstw zatrudniających wielu pracowników, jak i mniejszych firm, a także spółek wszelkiego typu i rodzaju. Korzystając z pomocy profesjonalnego księgowego zyskują Państwo oszczędność czasu i gwarancję rzetelnie prowadzonej księgowości. Nasi pracownicy posiadają wszelkie wymagane kwalifikacje i aktualną wiedzę w zakresie obowiązków i uregulowań prawnych.

Zajmujemy się sprawami płacowymi

Naliczamy wynagrodzenia pracownicze i sporządzamy listy płac. Przygotowujemy zgłoszenia i deklaracje rozliczeniowe do ZUS i US, oraz wiele innych usług, z tym związanych. Zaoszczędzicie Państwo czas i zmniejszycie koszty prowadzenia księgowości, zlecając to naszej Firmie. Możemy zagwarantować stały i profesjonalny nadzór nad dokumentacją.

Załatwiamy sprawy ZUS-owskie 

EM-KA w Szczecinie prowadzi kompleksowe usługi związane z dokumentacją ZUS-owską. Oferujemy np. sporządzanie i składanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych, aktualizację danych płatnika w systemie ZUS, zgłaszanie nowoprzyjętych pracowników do ZUS itp.

Obsługujemy PFRON w firmach

Nasza Firma EM-KA ze Szczecina oferuje prowadzenie usług księgowych związanych z zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych oraz refundacji z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Rozliczamy wszelką dokumentację w tym zakresie. Obsługujemy kadry i księgowość zakładów pracy chronionej. Rozliczamy i obsługujemy dofinansowania z PFRON do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych, a także rozliczamy z PFRON-em pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.

 • Obsługa SPRAW KADROWO-PŁACOWYCH W FIRMACH

  Biuro Rachunkowe EM-KA świadczy usługi prowadzenia kadr i rozliczeń płacowych zarówno w dużych przedsiębiorstwach i instytucjach, jak i w małych i średnich firmach. Korzystając z pomocy profesjonalnych księgowych pozbywacie się Państwo problemów związanych z obsługą kadr, płac, ZUS-em oraz PFRON-em.

  W naszym Biurze Rachunkowym przygotowujemy dokumentację kadrowo-płacową dla różnych firm prowadzących działalność gospodarczą. Mogą to być na przykład przedsiębiorstwa, instytucje lub różnego rodzaju spółki. Oprócz tego zajmujemy się też formalnościami związanymi z ZUS i PFRON.

 • Prowadzenie spraw Kadrowych

  W Biurze Rachunkowym EM-KA w Szczecinie możecie Państwo skorzystać z oferty dotyczącej prowadzenia spraw kadrowych związanych z Waszą działalności gospodarczej. Zajmujemy się przygotowywaniem wszystkich niezbędnych dokumentów dla Waszych pracowników.

  Nasze Biuro Rachunkowe EM-KA od lat solidnie prowadzi usługi rachunkowe dla wielu podmiotów na szczecińskim rynku. Posiadamy wszelkie wymagane kwalifikacje i doświadczenie, by służyć Państwu radą w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz by jak najrzetelniej realizować sprawy kadrowe.

 • Rozliczanie wszelkich spraw związanych z ZUS

  W sposób kompleksowy załatwimy wszystkie niezbędne formalności związane z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Powierzając nam dokumentację pracowniczą Państwa firmy, otrzymujecie gwarancję skrupulatnego i rzetelnego załatwienia wszelkich spraw związanych z ZUS.

  Przygotujemy między innymi miesięczne deklaracje rozliczeniowe, aktualizujemy dane płatnika w systemie ZUS, zgłaszamy nowych pracowników do rejestru, wysyłamy zwolnienia lekarskie i zaświadczenia związane z zasiłkami, sporządzamy raporty miesięczne, obliczamy wysokość wymaganych składek itp.

 • Obsługa i rozliczanie PFRON

  Jeżeli należycie Państwo do pracodawców zatrudniających pracowników niepełnosprawnych to szczególnie powinna Was zainteresować nasza oferta w zakresie obsługi i rozliczeń wszelkich spraw związanych z PFRON. Nasze Biuro Rachunkowe EM-KA w Szczecinie rozliczy Was ze zobowiązań wobec PFRON.

  Podejmujemy się na między innymi: sporządzania wniosków o dofinansowanie z PFRON, obsługi i rozliczeń dofinansowań dla wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych, a także pomagamy otrzymać dofinansowanie dla pracodawców, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne.

 • Kompleksowa obsługa płac w firmach

  W Biurze Rachunkowym EM-KA w Szczecinie zlecicie Państwo wszystkie formalności związane z przygotowaniem wypłaty wynagrodzeń dla zatrudnionych przez siebie pracowników. Korzystając z naszych usług zyskują Państwo znaczne oszczędność czasu i kosztów prowadzenia firmy.

  W ofercie naszej Firmy między innymi: naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie deklaracji podatkowych dla pracowników, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wysokości zarobków, sporządzanie list płac i zestawień dla pracodawcy, sporządzanie pasków wypłat dla pracowników, itp.

Prowadzenie księgowości

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje prowadzenie różnorodnych form księgowości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Rozliczenia kadrowo-płacowe

W Biurze Rachunkowym EM-KA możecie Państwo skorzystać z usług doświadczonych księgowych zajmujących się kadrami i płacami.

Pozostałe usługi

Prowadzimy obsługę rozliczeń projektów unijnych, rozliczamy PIT i opłaty środowiskowe oraz pomagamy założyć działalność gospodarczą.