Rabat na usługi

RABAT 50% dla nowych klientów przez pierwsze trzy miesiące

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zleceniem usług rachunkowych do kontaktu.

Oferujemy jasne i uczciwe warunki współpracy.

Przygotowujemy atrakcyjne promocje i rabaty. Prosimy o śledzenie tej zakładki.

 • Księgowość w Szczecinie zawodowe doradztwo

  Zapewniamy kompleksowo świadczone usługi związane z księgowością. W naszej ofercie między innymi: prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałt oraz karta podatkowa. Pomagamy dobrać odpowiednią metodę rozliczenia.

  Nasze Biuro Rachunkowe EM-KA stanowi gwarancję usługi przeprowadzonej ze stuprocentową skutecznością. Całą dokumentację prowadzimy solidnie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Rachunkowym.

 • Biuro rachunkowe na szczecińskim rynku

  Od wielu lat świadczymy usługi związane z rachunkowością dla Klientów ze Szczecina. Pomagamy im w wielu sprawach dotyczących prowadzenia księgowości, obsługi kadr pracowniczych czy zakładania własnej działalności. Jeżeli zamierzacie Państwo otworzyć  działalność, służymy radą i pomocą.

  Naszym atutem są konkurencyjne względem innych biur ceny za usługi. Nasza obsługa firm jest rzetelna i uczciwa, zawsze też staramy się jak najlepiej doradzać naszym Klientom.  Polecamy się do realizacji formalności w Państwa firmie zależnie od jej charakteru.

 • Prowadzenie księgowości w różnej formie, według potrzeby

  Jeżeli prowadzicie Państwo przedsiębiorstwo i nie macie czasu na zajmowanie się sprawami księgowymi, to nasze Biuro Rachunkowe EM-KA ze Szczecina poleca się do tego zadania. Wystarczy nawiązać z nami współpracę. Służymy pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa potrzeb.

  Oferujemy profesjonalnie prowadzenie dokumentacji księgowej, w tym kadr i płac pracowników. Wszystko prowadzimy zgodnie z obowiązującymi w branży rachunkowej przepisami, których przestrzeganie to dla nas priorytet. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

 • Rozliczanie projektów unijnych Szczecin

  Biuro Rachunkowe EM-KA poleca swoim Klientom usługi związane z dofinansowaniem pochodzącym ze środków unijnych. Tego typu sprawy lepiej zlecić specjalistom. Zaoszczędzicie w ten sposób Państwo wiele czasu i stresu. Nasze usugi prowadzimy rzetalnie ze szczególnym naciskiem na o przestrzeganie odpowiednich terminów rozliczeń.

  Prowadzimy pełną obsługę związaną z otrzymanymi dotacjami unijnymi. Oprócz rozliczania zajmujemy się też i monitorowaniem statusu projektu, przez cały okres jego aktywności. Zostawcie Państwo to nam. Biuro Rachunkowe EM-KA poleca się do usług.

 • Usługi księgowe dla klientów ze Szczecina

  Księga przychodów i rozchodów, księga rachunkowa, ryczałt, karta podatkowa, to formy księgowości, które możecie Państwo zamówić w naszym Biurze Rachunkowym EM-KA w Szczecinie. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

  Pracujące w Firmie księgowe to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami oraz pasją do pracy, w którą wkładają całe swoje serce. Korzystając z ich pomocy, możecie być Państwo pewni o bezpieczeństwo swojego biznesu. Wielu przedsiębiorców nam zaufało, dołączcie Państwo do grona zadowolonych Klientów.

 • Księgowość dla firm profesjonalnie i rzetelnie

  Dla wszystkich właścicieli firm działających na lokalnym rynku, Biuro Rachunkowe EM-KA przygotowało ofertę usług, dotyczącą prowadzenia księgowości. Zajmują się tym wyłącznie wykwalifikowane księgowe, które dopilnują wszelkich formalności.

  Powierzając pieczę nad dokumentacją swojej firmy, otrzymują Państwo gwarancję jak usługi na najwyższym poziomie. Całość zostanie poprowadzona solidnie i rzetelnie. Przykładamy wielką wagę do satysfakcji Klienta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszą Firmą.

 • Księgowa Szczecin wykwalifikowana pomoc

  Doświadczona księgowa oferuje swoją pomoc przy wielu sprawach związanych z prowadzeniem rachunkowości dla przedsiębiorców i Klientów instytucjonalnych. Lata praktyki pozwalają nam solidnie wykonywać naszą pracę. Polecamy masze usługi księgowe dostosowane do Państwa potrzeb.

  Księgowa z Biura Rachunkowego EM-KA w Szczecinie przygotowuje obsługę między innymi spraw związanych z księgowością, kadrami, rozliczaniem projektów unijnych, a także wieloma innymi jak np. rozliczanie PIT czy zakładanie spółki. Zlećcie swoją rachunkowość profesjonalistom.

Prowadzenie księgowości

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje prowadzenie różnorodnych form księgowości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Rozliczenia kadrowo-płacowe

W Biurze Rachunkowym EM-KA możecie Państwo skorzystać z usług doświadczonych księgowych zajmujących się kadrami i płacami.

Pozostałe usługi

Prowadzimy obsługę rozliczeń projektów unijnych, rozliczamy PIT i opłaty środowiskowe oraz pomagamy założyć działalność gospodarczą.